flash
Velkoplošná reklama
Poutače a cedule
Billboardy
Potisk plachet
Reklamy na autech
A-poutače a clipramy
Informační systémy

Tisk billboardů a velkoplošná reklama 

...my Vás ukážeme světu
 

Potřebujete zvýraznit svou firmu? Ve Vašem okolí o Vás nikdo neví a Vy tak přicházíte o zisky? Proč investovat do drahé a jednorázové reklamy v rádiu, televizi či novinách?

Vlastníte či nacházíte se ve velkém objektu, kde každý den bloudí mnoho lidí? Potřebujete vytvořit informační či orientační systém v interiéru či exteriéru? Máme pro Vás snadné řešení - Využijte nabídky naší firmy:

Poutačová reklama má význam pro všechny firmy, protože je trvalá a přesně účelová. Zaujme zákazníky ve Vašem okolí, kteří se pak snadněji stanou Vašimi zákazníky. 

 • Poutače a cedule  Informační poutače či cedule jsou ideálním řešením, pokud chcete, aby o Vás lidé věděli.
  Poutačová reklama má význam pro všechny firmy, protože je trvalá a přesně účelová. Zaujme zákazníky ve Vašem okolí, kteří se pak snadněji stanou Vašimi zákazníky.


   
 • Billboardy  Billboardy jsou velmi silný prostředek, jak zaujmout potencionální klienty, při čekání či cestě v autě i pro kolemjdoucí. Naše studio Vám připraví takový billboard, který zaujme právě Vaší cílovou skupinu. Navíc nabízíme jak variantu pro krátkodobé použití (na půl roku) za velmi nízkou cenu nebo extra odolné samolepící PVC s životností 8 let.


   
 • Potisky plachet  Potisk platech a bannerovin je vhodný pro účely dočasné reklamy. Výhodou je jednak váha a jednak snadné přemísťování, instalace a údržba. Vhodné na umístění do oken domů, stavby, ploty, fasády domů, lešení, interiéry (výstavy) a mnoho dalších využití. Jako materiál na plachty se používá převážně PVC plachtovina, polyester, případně síťová textílie.


   
 • Reklama na autech  Reklama na osobních i nákladních autech je dnes velice rozšířená. Je to především protože:
  Jsou zde nulové náklady na pronájem reklamních ploch.
  Je mobilní a tak jí spatří mnohem více potencionálních zákazníků než u pevné
               reklamy.
  Dodává Vaší společnosti prestiž.
  Reklama na autech je možná jak klasickým vyřezávaným plotterem či plnobarevným tiskem a to včetně perforovaného potisku zadních okýnek tak, že zvenku je vidět jednolitý potisk a zevnitř ven se samolepka chová, jako kdyby tam žádný tisk nebyl.


   
 • A-poutače a cliprámy  Nemůže mít Vaše velkoplošná reklama stálé umístění anebo potřebujete často aktualizovat její obsah? K tomu slouží právě uvedená nabídka. Clip rámy jsou rámy v různých rozměrech, do kterých můžete kdykoliv vložit jakýkoliv velkoplošný plakát a pomocí plexiskla je velice odolná. Kdykoliv jí můžete vyměnit. Tyto clip rámy nabízíme ve dvou základních provedeních:
  Jako běžné rámy na zeď či jinou vertikální plochu
  Jako A-ceduli, která může kdekoliv v prostoru stát volně sama.
  A-cedule navíc nabízíme i s pevným obsahem - odolný vůči vlivům i vandalizmu.


   
 • Informační systémy  Vlastníte rozlehlé prostory (komerční centra, školy, instituce, úřady, hotely), kde je obtížné se orientovat? Máme pro Vás kompletní nabídku řešení a to vč. směrových cedulí, jmenovek na dveře, označení EXITů a hasičských zařízení anebo třeba orientačních plánů.

Grafické práce  |  Tiskařské práce  |  Webové stránky  |  Reklamní předměty  |  Počítače a sítě  |  Velkoplošná reklama                                       Mapa webu  |  Kontakty

Copyright: © 2004 GRAFART STUDIO. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.