flash
Přehled služeb
      Jednoduché stránky
      Úspěšné prezentace
      Redakční systémy
      E-shopy
 
SEO - Optimalizace
pro vyhledávače
 
Reference
Jak vše probíhá
Ceník

Jak vše probíhá... Vaše cesta k úspěchuNa této stránce se v 6-ti stručných krocích dozvíte vše o postupu výroby www stránek.

 

 

1. krok - kontakt s námi, osobní schůzka a stanovení cílů

 

GRAFART STUDIO, přesto že je výrobcem již mnoha desítek stránek, se v žádném případě nechová, jako "továrna na webovky". Ke každému klientovi vždy přistupujeme s maximálním individuálním přístupem. Víme, že každý potřebuje něco více či méně odlišného. Proto vždy po prvotní (e-mailové či telefonické) komunikaci navrhujeme klientům osobní schůzku, na které se seznámíme s představami a přáními zákazníka a společně si stanovíme cíle, které by Vám, našim klientům, měly přinášet.
     
     

2. krok - navržení designu a webové struktury

 

Poté, co se seznámíme s Vašimi představami, připravíme Vám grafický návrh designu, jak by měl celý web vypadat. Můžeme použít Vaše firemní barvy a samozřejmě se budeme snažit celý web optimalizovat pro všechny typy internetových prohlížečů tak, aby si je mohl bez problému prohlédnout každý návštěvník.
   Dále připravíme schéma struktury tak, aby web byl co nejpřehlednější.
   U tohoto kroku chceme podotknout, že plně respektujeme heslo: Náš zákazník - náš pán a v případě, že Vám cokoliv nebude jen trochu vyhovovat... uděláme Vše proto, abyste byli spokojeni.
     
     

3. krok - zakomponování obsahu

 

Zda stránky budou přinášet požadovaný efekt nejvíce záleží na jejich obsahu. V tomto kroku budeme VámI požadované informace pro budoucí návštěvníky vkládat do zdrojového kódu stránky a jejich optimalizovat je.
     
     

4. krok -

vložení multimediálních a interaktivních prvků (v případě zájmu)

 

Jakmile budou stránky obsahovat všechny požadované informace - "dokořeníme je" dohodnutými interaktivními či webovými prvky dle Vašeho přání (např.: bannery, statistiky, formuláře, skryté či viditelné počítadlo návštěv, aj).
     
     

5. krok - testování funkčnosti a uložení na server

 

V tomto kroku stránku uložíme na náš zkušební server a podrobíme ji zátěžovému testu funkčnosti a praktičnosti. Po prokontrolování a testech už nic nebrání tomu uložit Vaše nové webové stránky na web.
     
     

6. krok - propagace, podpora webu a zvýšení návštěvnosti

 

I sebekrásnější webová stránka by nemohla plnit dobře svůj cíl s minimální návštěvností. Proto, aby o Vašem webu někdo věděl a mohl ho navštěvovat jsme tu též my. Zařadíme Váš web do nejpoužívanějších českých a v případě zájmu i zahraničních vyhledávačů a v případě zájmu Vám zprostředkujeme zvýhodnění pozic či klíčových slov v těchto vyhledávačích.
Dále Vám můžeme nabídnout služby našeho programu Grafart Context, který pomáhá zvyšovat návštěvnost pomocí klíčových slov vložených ve stránce. K těmto službám Vám samozřejmě nabízíme i zdarma možnosti statistik návštěvnosti a to včetně informací, odkud Vaši návštěvníci na Váš web přišli (a podle toho snadno poznáme, kde máme Vaše stránky propagovat a kde to není lukrativní).
   
   

A co aktualizace?


Ty jsou samozřejmě možné třeba každý den. A na rozdíl od jiných firem jsou nová data uložena na internet podle potřeby třeba i do 24 hodin (včetně víkendů).

 

Zdá se Vám to složité??? Nemusíte mít strach - není. O všem Vás budeme informovat pokud možno co nejsrozumitelnějšími termíny a v případě jakýchkoliv komplikací se budeme snažit vyřešit vše za Vás. .... prostě WEB u nás je bez starostí.

Grafické práce  |  Tiskařské práce  |  Webové stránky  |  Reklamní předměty  |  Počítače a sítě  |  Velkoplošná reklama                                       Mapa webu  |  Kontakty

Copyright: © 2004 GRAFART STUDIO. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.