flash
česky english deutsch
Aktuální počet položek 0ks
Celková cena 0,- Kč

Úvodní strana » Home

Zahradní nábytek a  ložnice

Vítáme Vás na našich stránkách, kde můžete snadno a lehce zakoupit nábytek do bytu i na zahradu. U nás můžete zakoupit kvalitní sedací soupravy, židle, stoly, skříně, postele a nábytek do ložnice a také zahradní nábytek (například: židle, stoly, lavice a spoustu dalšího sortimentu pro vaší zahradu. Nábytek který krásně ladí v pokojů kde jsou plovoucí podlahy.

 

Zahradní nábytek

V trendech zahradní architektury a výroby zahradního nábytku držíme krok s trendy. Jsme rádi, že vám můžeme představit náš sortiment zahradního nábytku a nábytku do interiéru. Zahradní nábytek a nábytek do domácnosti vyrábíme již od roku 1998. Zahradní nábytek prodáváme v mnoha provedeních a to včetně zahradního nábytku z masivu. Při výrobě zahradního nábytku dbáme na výběr kvalitních materiálu.

 

Náš zahradní nábytek je vyráběn v mnoha provedeních, naleznete u nás nábytek čistě dřevěný, ale také kombinace dřevo+kov. Jelikož je dřevo přírodní materiál, hodí se na každou zahradu. Používáme mnoho dřevin, které umožnují širokou variaci zahradního nábytku, mezi nejčastější dřeviny patří: dřevo s jehličnatých stromů a různé exotické dřeviny.

Mezi náš nejprodávanější zahradní nábytek patří: zahradní lavice, lehátka, stoly, paravany, terasy a další. Z naší nabídky zahradního nábytku si vyberete nábytek pro velkou zahradu, ale i pro tu nejmenší zahradu.

 

 

Novinky obchodu

Novinka 2

9.11.2009 0:58 Stránce zatím nebyl vytvořen obsah...

> více zde...

Novinka 1

12.11.2009 20:49

Stránce zatím nebyl vytvořen obsah...

> více zde...

Akční novinky

novinky e-mailem naši partneři