Naše PRODUKTY
   
Proč si vybrat eurookna, vchodové či interiérové dveře?
 
  ... protože naše produkty mají nejlepší tepelně - izolační vlastnosti:
    netvoří tepelné mosty
    nízká hmotnost
    vynikající pevnost
    nízká roztažnost
    vysoká tvarová stálost
    dlouhá životnost
    velká variabilita architektonických řešení
    snadná údržba a opravitelnost
    zdravá a ekologická pro celé generace
    jsou mnohem příjemnější
  Naše řešení se Vám zaplatí na nákladech za ušetřené energie!

Zelená úsporám

Jsme zařazeni v Seznamu odborných dodavatelů u Státního fondu životního prostředí. U nás proto můžete využít realizaci projektů podporovaných v programu Zelená úsporám – dotace na zateplení budov. www.zelenausporam.cz.

 
   
Životnost

Materiál, konstrukce a kvalita zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti. Žádný jiný materiál neprokazuje svou životnost přesvědčivějším způsobem než dřevo.

  • Na rozdíl od dřeva, které již svou téměř stoletou životnost prokázalo, jiné materiály musí svou životnost teprve dokázat.
  • Moderní, ekologické a zdravotně nezávadné barvy neoprýskají, propouští páry a jsou snadno obnovitelné. Jejich odolnost vůči UV záření vždy zaručuje brilantní barevnost.
     
Stabilita a pevnost

Je u dřevěných oken vynikající u všech velikostí a tvarů. Okenní rámy se působením slunečního záření ohřívají až na 80°C. To není pro dřevěná okna žádný problém.

Dřevo má nejnižší součinitel délkové roztažnosti ze všech okenních materiálů! Nebezpečí netěsnosti v důsledku vysoké roztažnosti jiných materiálů nelze podceňovat. Může mít negativní vliv na těsnost oken. Následkem může být nedostatečná zvuková a tepelná izolace a špatná ochrana proti hustému dešti.

Díky své stabilitě je dřevo materiálem, který rovněž dobře odolává pokusům o vloupání. Dřevo umožňuje díky bezpečné statice neuvěřitelné množství konstrukčních řešení jak z hlediska tvarů, tak i co do rozměrů, které oceňují stavebníci i architekti.
 
 

Proč si vybrat právě nás?

Kublov - sídlo našeho podnikání se nachází v Křivoklátských lesích, takže práce se dřevem zde má tradici již mnoho generací. Naše společnost si na těchto tradicích zakládá a tak Vám kromě širokých možností a rozsáhlé nabídky zaručujeme kvalitně vykonanou práci.

Nejsme žádná velkovýrobna a nesnažíme se dosáhnout rekordů v prodejích - naše výrobky jsou vždy vyrobené na míru a přesně podle představ zákazníků.

Přesvědčte se o tom i vy a kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky nabídky. Těšíme se na Vás.

Jiří Hošek
majitel truhlářství

 


Copyright: © 2007 Truhlářství Hošek. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.          Vyrobilo: GRAFART STUDIO Žebrák