Obchod:

Jiří Doležel
mobil: 777 258 991
e-mail: info@e-vitriny.cz

Objednávky:

Marie Rudolfová
mobil: 777 258 949
e-mail: rudolfova@e-vitriny.cz

Vítáme vás portál e-Vitríny

Chladicí vitríny dodáváme v široké škále provedení a parametrů pro výdejny stravy, cukrárny a kavárny, školní jídelny a závodní restaurace. Nabízíme speciální chladicí vitríny i pro pizzerie. Stolní i stojací chladicí a teplé vitríny pro rychlé občerstvení.

Nabízíme cukrářské chladicí vitríny pro cukrárny a kavárny. Dodáváme chladicí vitríny přístěnné s agregátem nebo bez nebo samostatně stojící chladící vitríny do obchodních center, řeznictví, rybích prodejen atd. 

Naše společnost se specializuje na vybavení obchodů, restaurací, velkokuchyní, jídelen a úseků pro zpracování potravin.

Vypracujeme pro Vás ideální řešení Vaší provozovny. Jsme prodejci mnoha
předních evropských firem, což Vám zaručuje možnost vybrat si z chladících vitrín v různých cenových relacích a případně využít leasingové splátky.

Dovolujeme si Vám předložit nový katalog výrobků a zařízení, jehož cílem je poskytnout Vám ucelený přehled o sortimentu spolehlivých zařízení v příznivých cenových relacích se snadnou dostupností,které jsou navrženy podle trendů. Katalog zahrnuje spoustu technických informací,přesto však nemůže nahradit odborné znalosti a praktické zkušenosti našich pracovníků.Velmi nás potěší,obrátíte-li se po jeho zhlédnutí se svými dotazy na naše techniky a obchodní zástupce.Dovolte nám,abychom Vás sami přesvědčili o kvalitách svých služeb a věříme,že brzy rozšíříte řady našich spokojených zákazníků.
 

Ke stažení

Barová zařízení.pgf Výdej pochutin a nápojů

 
Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci

Copyright: © E-vitriny.cz

Webdesign a optimalizace pro vyhledávače: GRAFART STUDIO