flash
Přehled služeb
      Jednoduché stránky
      Úspěšné prezentace
      Redakční systémy
      E-shopy
 
SEO - Optimalizace
pro vyhledávače
 
Reference
Jak vše probíhá
Ceník

Tvorba www stránek

Chcete být vidět? Chcete, aby o Vás lidé věděli? Podle posledních průzkumů je internet nejčastějším nástrojem vyhledávání informací. Již dávno jsou pryč doby, kdy asistentky hledávaly různé firmy v telefonních seznamech. Internetové vyhledávání je fenomén a budoucnost obchodu vůbec. Kdo dnes není na internetu - jako by vůbec nebyl.

Nenechávejte Vaše potencionální zákazníky přinášet zisk pouze Vaší konkurenci. GRAFART STUDIO nabízí takové ceny, které jsou přijatelné i pro nejmenší firmy.

 
Mořský svět   Gastro Blaník  Majer
VANDRSHOP   VÍŠEK  Hošek
Nábytek Furniture   Klubíčko Beroun  JOHNNY SERVIS
Marobot   Diy Optika  E-VITRINY
Více referencí >>

 • Webdesign - tvorba WWW STRÁNEK

  Každý zákazník je jiný, má jiné požadavky a je třeba k němu přistupovat individuálně. U nás v Grafart studiu jsme si toho dobře vědomi, a proto jsme Vám schopni nabídnout jak jednoduché stránky, rozsáhlé redakční systémy, které si budete moci sami editovat, tak internetové obchody. Vše podle Vašich představ - žádné šablony a cena tím pádem vždy dohodou.


   

 • Redesign - tvorba www stránek

  Redesign neboli rekonstrukce internetových stránek, je služba pro majitele již existujících www stránek, které ale potřebují předělat nebo vylepšit. Tedy stránky zastaralé, nevalidní, málo nebo vůbec přístupné, neatraktivní pro návštěvníky a především nepřinášející žádný zisk. I takovým zákazníkům jsme plně k dispozici. Zrekonstruujeme Váš web, aby přinášel potřebný efekt Vašemu podnikání.


   

 • Update - aktualizace www stránek

  Je obsah Vašich stránek již zastaralý? My Vám ho zaktualizujeme. Dodáme nový design, nové informace a text, obrázky tak, aby Váš web byl stále zajímavý pro Vaše potencionální zákazníky. Stránky také optimalizujeme pro nejnovější prohlížeče, aby si je mohl každý návštěvník bez problému prohlédnout.


   

 • SEO - optimalizace pro vyhledávače s garancí.

  SEO je metoda, díky níž lze přivést cílené návštěvníky na Vaše internetové stránky, tak že bude umístěna ve vyhledávačích na předních pozicích. SEO pomáhá docílit vysoké návštěvnosti a následného navýšení poptávek z internetových stránek. Naše metoda je natolik spolehlivá, že jsme schopni garantovat 1. stranu či dokonce i 1. místo  ve vyhledávači Seznam.cz i Google.cz na domluvené klíčové spojení, a to se 100% zárukou vrácení peněz.


   

 • Webhosting - prostor pro Vaše www na internetu

  Potřebujete si zaregistrovat webovou adresu? Zkontaktujte nás. Můžete mít doménu ve tvaru "www.cokoliv.cz" včetně potřebného prostoru pro Vaše stránky. Dále získáte neomezený počet e-mailových adres ve tvaru: "neco@cokoliv.cz". Vše snadno a hlavně rychle.


   

 • Něco navíc

  Chybí Vám v tomto výpisu něco, co se týká www stránek a přesto to potřebujete? Nevadí. Jsme flexibilní firma a tak se vždy rádi přizpůsobíme požadavkům trhu i snaze realizovat i Vaše požadavky. Budeme se těšit na Vaše zkontaktování.

Grafické práce  |  Tiskařské práce  |  Webové stránky  |  Reklamní předměty  |  Počítače a sítě  |  Velkoplošná reklama                                       Mapa webu  |  Kontakty

Copyright: © 2004 GRAFART STUDIO. Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.